Все було чудово, дуже дякую! Співробітники магазину були уважні до мого прохання до замовлення, поставилися з розумінням і зацікавленістю допомогти. Дякую!
Дякую за чудовий планер! Користуюсь Вашими планерами вже 5-й рік. Але цього року вибір надзвичайно гарних обкладинок просто розкішний! Радію своєму планеру і Вашому розвитку!