Купляла пазл "Школа мяугії та чародійства". Швидко відправили та доставили. Так само швидко зібрала пазл за день, хоч на початку думала, що буде важко (важко і було, та лиш на початку, а потім як втягнулась). Тож рекомендую. Магазин 10/10 як і товари.
Покупали картину. Були невеликі проблеми після доставки, але компанія все вирішила швидко і на високомі рівні поофесіоналізму. Надалі плануємо замовляти і користуватися саме цією компанією!!! Супер!!! Дякую!!!