Вже декілька раз замовляла картини за номерами, дуже подобається якість! Робота магазина теж відмінна, доставка швидка, все акуратно запаковано. З нетерпінням буду чекати нових сюжетів в картинах!
Замовляла «Мій перший альбом» для донечки. Відправили в день замовлення, а на наступний я вже отримала альбом. Це просто супер сервіс. Про сам альбом - я в захваті! Якість друку, дизайн. Боже, який він гарний і продуманий до дрібниць. Я задоволена на 200% і буду замовляти ще. Ні разу не пожалкувала, що мій вибір пав на вас. Дуже дякую❤️