Шкарпетки якісні.Саме такий малюнок у моїх шкарпеток. Треба врахувати, що тільки на жіночу ногу, бо трохи вузькі, і не дуже розтягуються.Я би сказала, що менше заявленого розміру.
Обожнюю ваші великі настінні календарі-планери, купую вже 2й рік поспіль) Креативні малюнки під стать кожному місяцю піднімають настрій :) Також придбала у вас футболочку «п*здц» - якість тканини відмінна, а напис чудово характеризує наше сьогодення 🙈