Двічі брала тарілку на подарунок. Картинка безперечно піднімає настрій) Давайте ще дизайни з цим чудовим героєм! Обслуговування в магазині на найвищому рівні. Рекомендую.
Щиро дякую всій Команді! Дуже задоволена пледами, які подарую Донечці та Онучку на Різдво! Дай Боже, вам усім здоров'я та надії на мирне життя. Слава Україні!