Дякую магазину за швидку доставку ,плед дуже ,дуже сподобався ,він неймовірний ,буду ще замовляти ,от тільки визначусь з вибором , його якість чудова і надзвичайно гарний-"дерево життя",ще брала гру і постер -все теж супер 👍👍👍❤️🔥хотіла фото відправити- не вийшло ,вибачте🤷♀️
Добрий день. Велике дякую за виконання замовлення. Замовляла у суботу десь вже в другій половині дня. А в неділю вже получила товар. Дівчина при замовленні якісно все пояснила. Товар прийшов добре запакованих, все те що я хотіла. Замовила два пледи на подарунок молодятам. Усім моїм сподобалось і качество і колір, і візерунок. Мабуть і дітям чуть пізніше замовлю. Ще раз велике дякую за роботу. Хай скоріше буде перемога та мирне життя. Усім добра.
Купувала подарунки для своєї подруги в цьому магазині. Все сподобалось: реактивна та ввічлива реакція продавця. Швидке відправлення та доставка. Оригінальні та якісні речі. Я та моя подруга- задоволені. Дякую:)