Добрий день. Велике дякую за виконання замовлення. Замовляла у суботу десь вже в другій половині дня. А в неділю вже получила товар. Дівчина при замовленні якісно все пояснила. Товар прийшов добре запакованих, все те що я хотіла. Замовила два пледи на подарунок молодятам. Усім моїм сподобалось і качество і колір, і візерунок. Мабуть і дітям чуть пізніше замовлю. Ще раз велике дякую за роботу. Хай скоріше буде перемога та мирне життя. Усім добра.
Тарілки ORNER - гарний подарунок хоч на день народження, хоч "під ялинку". Дуже швидко обробили замовлення. Тарілки у подарункових коробках прийшли у посилці добре запакованими. Обслуговуванням магазину задоволена