Мій коментар мабуть попсовий, але ....Це Геніально - фотоальбом для домашнього улюбленця! Тепер я сентиментальна і переглядаю цей альбом, ледь не кожного місяця 😜
Замовляла на подарунок, альбом неймовірний і батьки задоволені. А ще хочу подякувати магазин за дбайливе відношення до клієнтів: мені альбом на жаль прийшов пошкоджений поштою, але мені відразу запропонували замінити. І вже на наступний день отримала новий не пошкоджений альбом. Повернусь до магазину ще не один раз, рідкий випадок коли й замовлення неймовірне та ще й знаходиш для себе магазин з дбайливим відношенням до своїх покупців 💕