Замовляв таро «Starlight», картки із афірмаціями і плед на подарунок. Все прийшло у відмінній якості. В ORNER відповідають дуже приємні і любʼязні працівники. Можна обговорити деталі і домовитися щодо доставки у зручну для вас дату. Рекомендуватиму цей магазин і дякую тим, хто створив такі гарні товари в сервіс✨
Купила одну хустку, але вона була така гарна, що на наступний день взяла ще одну 🥹 ще й з новою поштою вийшло непорозуміння і працівники з Орнер вирішили все за мене. Дуже гарні та якісні речі і неймовірний сервіс 🌸
Вже не в перший оаз роблю замовлення в магазині, все швидко відправляється і приходить вчасно! Дуже задоволена продукцією 🫶🏻 ! Дякую Вам за такий нарний сервіс 🔥🫶🏻
Купувала пледи на Новий рік як подарунки. Зовнішний вигляд і пакування сподобалось. З часом буде зрозуміло щодо якості товару. Приємно, що український виробник.