ДЯКУЮ!!! Килим "Бонжур" дуже сподовабся, яскравий, у всіх з'являється посмішка, коли приходять додому. А від шкарпеток "Капібара з друзями" всі в захопленні!!
Вирішила реалізувати давню мрію та замовила мозаїку і я у захваті! Все дуже гарно, виглядає яскраво♡ Крім того, додатково приємно вражена, оскільки не очікувала такої оперативної доставки)
Хотіла висловити безмежну подяку магазину. Все круто запакували і швидко відправили. Посилку одразу сплатила, але забрати вже і не думала, бо були особисті проблеми, не до пошт. Дівчата розумниці, телефонували, щоб запитати про кошти, хвилювалися, пропонували подовжити термін зберігання. Не всі магазини будуть перейматися за твої кошти, бо це бізнес. А тут переймалися, посилку вже забрала і задоволена отриманим!