Уже не вперше замовляю і купую подарунки ORNER. Все просто топ: і самі товари, якість, і обслуговування, швидкість доставки, увага до побажань до замовлення. Кожне замовлення - частинка радості і позитиву. Цього разу замовляла пазли собі на новорічні канікули. Класні!
Заказала на подарок. Все качественно, что очень обрадовало. У меня в альбом влезло много фото, так как использовала разного формата фотографий и оформить получилось красиво. Рада что заказала именно этот альбом.
Дякую! Замовляю вже не вперше. Креативні подарунки. Все швидко, якісно і з душею. Раджу всім! Якщо хочеться зробити рідним , чи друзям приємно - ORNER допоможе!