Замовляла в компанії ORNER пледи "чарівний світ" та "птахи на зоряному небі". Задоволена неймовірно. Якісні, яскраві, теплі, виготовлені з душею та великою любов'ю! Все класно!!! Бажаю команді успіхів та процвітання!
Ввічлива менеджер відразу після оплати зателефонувала й підтвердила зарахування коштів. Все спокійно, приємне враження, починаючи від замовлення й до отримання товару! Рекомендую!
Щиро дякую за вашу працю) Замовляла в перше, але точно не востанє😉. Шкарпетки та блокнот класні👍. Дуже важливо що посилка прийшла дуже швидко. Успіхів Вам💙💛