Замовила, як подарунок для подруги карти аффірмації. Тепер думаю і собі замовити)))) Виглядають дуже презентабельно, наповнення і зміст достойні, а ще їх просто приємно тримати в руках.
Придбала шкарпетки собі та на подарунок «дерево життя», це скарб!! Якість неймовірна, відправка дуже швидка, а коробка в якій прийшов набір — дуже гарна❤️