Беру вже не перший раз, вся продукція 👍🔥 Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на ДН, тарілки та кружка, то любов, все дуже миле, няшне, мімішне, естетичне ❤️…відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую 🙏🫶
Я в захваті! Дуже швидко приїхала до мене, гарно запакована. Мене вразила якість страз, дуже мало браку, всі стрази гарної якості та гарно блищать 🤩 Липкий слой також якісний. Точно буду купувати ще! Тим паче що сюжети дуже гарні) Одне що при викладанні не дуже зручно відрізняти 0 від О, можна заплутатись.