Купила місяць тому чи навіть більше. Якщо дивитись на вуличному світлі, то він не чорний, а темно-темно зелений. Хороший сам по собі, і ноут, і навіть зарядка поміщається. Із недоліків, він пахне фарбою, і цей запах не вивітрюється.
Якість🔥 Хочу подякувати компанії за сервіс та ставлення до клієнтів!Моя колода була загублена НП((( Зі своєї сторони orner відправили нову колоду ,сплативши пересилку.Приємно вражена та вдячна!
Дуже швидка відправка, супер зручне, просте і зрозуміле використання подарункових сертифікатів. Якість продукції на висоті, пакування і дизайн окрема любов 🫶🏻