Я обожнюю ORNER - це про увагу до деталей і відчуття «для себе». Кожна річ виглядає продуманою: від дизайну до пакування. Дуже подобається, що ви створюєте не просто красиві предмети, а речі з настроєм і сенсом) Якість приємно дивує, дизайни стильні й актуальні. Відчувається турбота про клієнта й любов до того, що ви робите) Це саме той випадок, коли хочеться повертатися і рекомендувати іншим:)
Замовляла носочки для онучки! Хочу відмітити гарну якість товару та класнючий дизайн! А також окреме дякую за дуже швидку доставку! Усим дуже задоволені!!!
Купувала альбом для фотографій - якість бомба! Навіть кутики для фото були в комплекті. Відправка і доставка - супер швидка, не очікувала. Замовляла в неділю ввечері, відправили через кілька годин, в понеділок отримала замовлення. Дякую за чудовий сервіс!