Прекрасне обслуговування❤️ Замовила за день до Великодня(субота), повідомили що відправлять у понеділок, і це норм, бо ж свята і вихідні Але вже в неділю зранку бачу, що їде до мене і в обід приїхала в поштомат Дуже дякую😍🫶🏻 Сподіваюсь вас не заставили це робити😁
Замовляла плед « Вітряк». Дуже швидко отримала замовлення . Якісь вʼязки , обробка країв -супер. Кольори, розмір , малюнок все ,як на зазначено на сайті. Дякую .