Замовляю тут вже далеко не першу колоду: якість як завжди на висоті. Ця нагадала мені таро зеленої відьми, але символи більш "наші", менше друїдської тематики. Якість картинки на самих картах гарна і яскрава, малюнки специфічного стилю wyspell, наскільки зрозуміла
Швидко отримала замовлення. Переглянула і одразу хочу поділитись враженнями. Мені дуже сподобався фотоальбом, гарний зміст, багато розворотів. Я стільки переглянула інста-сторінок з альбомами, де можна складати самому… так тут немає іменної сторінки, але все інше прекрасне, від якості сторінок до підписів фото. Рекомендую!! Дуже дякую🥰🥰🥰
Приятный сервис вместе с хорошим качеством альбома. Я думала за такие деньги ничего хорошего не будет, но нет) Альбом приятный на ощупь, страницы толстые. Вообщем рекомендасьён!) P. S. Всё таки выпустите линейку с чёрными листами)