Замовляла чашку та картину по номерам. Все чудово. Швидка доставка, все акуратно запаковано. Все гарне та яскраве. Як завжди супер, бо вже не вперше роблю замовлення
Приїхала шачка, була ціла, але в той же вечір відпало вушко Написали в магазин і на наступний ранок нам чашку замінили без зайвих запитань, доставку теж оплатив магазин! Щиро вдячні за оперативне вирішення питання, та сервіс обслуговування на гарному рівні ❤️
Ваші фотоальбоми - це любов з першого погляду ❤ А дбайливо загорнути і упаковані це любов помножена на два. Дякую, тепер сімейні світлини буду зберігатися, в надійних та затишних фотоальбомах Orner.