Замовляла собі футболку, дуже креативний дизайн, і дуже гарна якість!)))) На мені розмір S, я б сказала вона прям вільна і довга, можна спокійно вдягати під лосини, розмірна сітка відрізняється від стандартної. Розміри більшечкі) Але я так і хотіла, аби вона була не приталена))))
Дякую за оперативну доставку,гарне пакування і якісні товари.Залишилась задоволена сервісом та отриманою посилкою,замовляла картину по номерам(якісне полотно та фарби) та пазли.