Вітаю! Замовляла вже двічі. Рідним сподобалась якість і зовнішній вигляд подарунків. Ціни комфортні. Сервіс доставки надзвичайно швидкий. Велика подяка! ❤️
Я обожнюю ORNER - це про увагу до деталей і відчуття «для себе». Кожна річ виглядає продуманою: від дизайну до пакування. Дуже подобається, що ви створюєте не просто красиві предмети, а речі з настроєм і сенсом) Якість приємно дивує, дизайни стильні й актуальні. Відчувається турбота про клієнта й любов до того, що ви робите) Це саме той випадок, коли хочеться повертатися і рекомендувати іншим:)
Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на подарунок до Д/Н🎉, все дуже мило, няшно, мімішно, естетично, відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую.🫶👍