Замовлення було опрацьовано і відправлено вчасно. У ситуації непорозуміння - продавець був цілком на моїй стороні, тобто клієнта. Абсолютна лояльність. Дякую. Рекомендую
Придбала тарілку "Киця вихідного дня" у подарунок. Подруга дуже задоволена оригінальним малюнком та написом. Дякую компанії за цікаві сувеніри, які можна придбати. Рекомендую цього продавця
Хочу еще добавить момент. То что белая ручка есть, это уже неплохо)) Но она не совсем хорошо ведет себя на листах альбома. Возможно, лучше подобрать более качественную ручку, или даже тоненький маркер, но зато процесс написания будет более комфортным.