Купляла хлопцеві на 14 лютого. Подарунком був приємно здивований, адже не знав, що саме у такий спосіб можна урізноманітнити наші стосунки. Вже 2 чеки використали і зупинятися не плануємо) Неодмінно пораджу друзям, адже це кльова ідея для подарунку своїй половинці
Мені подобається цей посуд. Нещодавно замовляла чашку з котиком для доньки. Це вже не перше замовлення. Вдома вже є різні тарілки з котиком, тарілки з мопсом. Гарні, зручні, цікаві. Дякую 🥰🥰🥰
Я мама, а вихідних у мам не буває, тож тепер завдяки цьому чудовому келиху(хай там і тільки водичка з лимоном), я знаходжу кілька вихідних хвилин для себе і для поповнення водного балансу) хто сказав, що треба пити зі скучних стаканів?!)))