Шкарпетки отримав вчасно за що велике ДЯКУЮ. Мають дійсно фантастичний вигляд 🔥 Як себе проявлять під час використання - не знаю бо взяв на подарунок. Ще раз дякую за вашу продукцію і всього найкращого!
Шкарпетки якісні.Саме такий малюнок у моїх шкарпеток. Треба врахувати, що тільки на жіночу ногу, бо трохи вузькі, і не дуже розтягуються.Я би сказала, що менше заявленого розміру.