Швидкість доставки та якість книги просто супер! Замовлення зробила на сайті в неділю ввечері, його відправили В ТОЙ же день! При тому що це був вихідний! Все запаковано акуратно в фірмову коробку , книжка хоча і в мʼякій обкладинці, але папір достатньо щільний, ламінований. Дуже задоволена! Дякую видавництву!
Отримала в подарунок картину від подруги, з магазину ORNER. Швидка доставка, 18-20 год і у мене. Мега швидко. Щодо якості - то все як в інших магазинах. Проте сервіс - вражає. Дякую!