Мені дуже подобається якість і стиль ваших блокнотів, замовила собі вже третій і сильно задоволена 😍❤️ Дякую вам за якість і обслуговування! (Подряпини на рожевому блокноті зроблені вже мною)
Все супер, вже третій мій альбом від ORNER🤍 в цей раз так вийшло що на виробництві не поклали в альбом кутики для фото, але написала про це і одразу перепросили та відправили кутики з безкоштовною доставкою. Дякую ☺️