Дуже задоволена планером, чесно кажучи було навіть шкода його заповнювати, бо він дуже класний! Але скільки того життя? Веду дуже активно, єдине, що погано, що замовила його уже в другій половині січня! Треба було замовляти в грудні) Але краще якось неправильно почати щось, ніж не почати взагалі)) Дякую!!!
Купувала чоловіку тарілку і кружку "Здивований кіт". Я задоволена покупкою, а чоловік подарунками - кумедні і милі малюнки та підписи, оригінальні і позитивні упаковки-коробки, подаровані посмішки, гарний настрій і бажання зразу ж скуштувати щось смачненьке. Щиро дякую за створення товару, який дарує позитивні емоції. Думаю згодом ще замовити щось схоже, можливо. Тривожить лише використання російської мови як на сайті, так і при створенні відгуку - набридла вже повсюдна толерантність до мови вбивць і гвалтіаників