Дуже подобаються ваші пазли, маю вже декілька у своїй колекції. Але є одне побажання/зауваження: чому не має пазлу з сюжетом міста Запоріжжя? Я би придбала такий із задоволенням 😉
Брала собі альбом для фото, дуже гарний Додатково замовляла наліпки до нього, хоча виявилося, що в альбомі є два листики, що було приємним здивуванням. Альбом неймовірно зручний, ще прикольно було ліпити до нього наліпки 🙏🏻 Брала великий під великі фотки, хоча спочатку думала про квадратний, але альбомний варіант вписався чудово! Дякую, ORNER ❤️✨🌸