Дуже сподобався матеріал футболки, відчувається, що якісний. Не присвячується. Розмір реально прям оверсайз. Тому брала розмір S,хоча, зазвичай, він одягається в L. Тому підійшло ідеально. Я замовляла в інстаграмі, тому мені допомогли з підбором розміру
Надзвичайно швидка доставка і неймовірний щоденник ✨ Все продумано до деталей, дуже охайний і приємний на дотик. Все розписано з любов’ю та для того, щоб надихати 🪽