Добрий день. Велике дякую за виконання замовлення. Замовляла у суботу десь вже в другій половині дня. А в неділю вже получила товар. Дівчина при замовленні якісно все пояснила. Товар прийшов добре запакованих, все те що я хотіла. Замовила два пледи на подарунок молодятам. Усім моїм сподобалось і качество і колір, і візерунок. Мабуть і дітям чуть пізніше замовлю. Ще раз велике дякую за роботу. Хай скоріше буде перемога та мирне життя. Усім добра.
чудовий килимок. ціле літо пролежав на прямих сонячних променях, не втратив колір. не зносить вітром (а в нас все на подвір'ї зносить)). подобається нам і нашим гостям, які завжди звертають на килимок увагу. приємно, що такий якісний виріб - свій, український.