Дякую, дуже приємно отримати ваш Плед "Древо життя" гарно упаковано, приємний на дотик, чудовий малюнок з сенсом, брала на подарунок чоловіку, щоб зимовими вечорами йому було тепло та затишно. Також для себе брала замальовник "Я художник я так бачу" теж сподобався зручний та креативний. Приємні продавчині, звернули мою увагу що товар буде надіслано пізніше (було в опису товару), Тому я чекала відправлення. Але воно того варте.
Добрий день. Велике дякую за виконання замовлення. Замовляла у суботу десь вже в другій половині дня. А в неділю вже получила товар. Дівчина при замовленні якісно все пояснила. Товар прийшов добре запакованих, все те що я хотіла. Замовила два пледи на подарунок молодятам. Усім моїм сподобалось і качество і колір, і візерунок. Мабуть і дітям чуть пізніше замовлю. Ще раз велике дякую за роботу. Хай скоріше буде перемога та мирне життя. Усім добра.