Я в захваті! Дуже швидко приїхала до мене, гарно запакована. Мене вразила якість страз, дуже мало браку, всі стрази гарної якості та гарно блищать 🤩 Липкий слой також якісний. Точно буду купувати ще! Тим паче що сюжети дуже гарні) Одне що при викладанні не дуже зручно відрізняти 0 від О, можна заплутатись.
Замовляла собі футболку, дуже креативний дизайн, і дуже гарна якість!)))) На мені розмір S, я б сказала вона прям вільна і довга, можна спокійно вдягати під лосини, розмірна сітка відрізняється від стандартної. Розміри більшечкі) Але я так і хотіла, аби вона була не приталена))))