Неймовірно швидке опрацювання замовлення, доставка в межах доби. Ввічливі менеджери, які зрозуміло відповідають на питання. Команда, яка дійсно піклується про клієнтів:)
Сюжет – супер! Менеджер ввічлива. Відправили у понеділок, а у вівторок вже забрала. Якість хороша! Фарба якісна, деяких кольорів по дві баночки. Наноситься легко. Пензлі норм за таку ціну. Хотілось би, щоб магазин додав до асортименту можливість придбати більш якісні пензлі. Все чудово!