Замовила тарілочки у подарунок сестричці. Колись в неї вже була одна з мопсиком, але втратила її через ситуацію у нашій країні. Не сумніваюсь, що ці дві їй дуже сподобаються. Прийшли дуже швидко. Все ціле. Дякую за Вашу працю!
Доброго дня. Замовляла плед на подарунок , він дуже гарної якості, яскравий, незвичайний. Та головне зроблений з душою, це відчувається одразу як тільки я його отримала, пакування тощо🤗🤗🤗 Замовляла не тільки плед , а ще й келихи та печиво з передбаченням , залишилась усим задоволена🤍🤍🤍 дякую, я Ваш клієнт 🫶