У суботу по обіді обрала дві картини на сайті і оформила замовлення. У неділю ввечері вже отримала на пошті і можу насолоджуватись малюванням. Чудовий сервіс і гарна якість матеріалів 🥰
Супер красивий і дуже якісний щоденник! Цупкі сторінки на яких не страшно писати маркером. Не має зайвих сторінок як от читацькі плани чи ще якась незрозуміла і непотрібна біда. Дуже багато місця для записів, хотілося б версію щоденника де на 1 книгу відведено один розворот, тобто 2 сторінки, а не 4. Дуже часто є книги про які так багато не напишеш і шкода лишати незаповнені сторінки. І напевно моя суб'єктивна думка що рядок "Опубліковано" в описі книги зайвий.