Це вже моя друга колода ORNER :) Дуже подобається - тепла, дуже балакуча, кохання з першого погляду:) Коробка дуже якісна, але хотілося би,щоб зробили виїмку для пальця ( як у Незалежних), бо дуже незручно відкривати.
Брали карти "Сила природи". Порадувала якість карт, зручна подарункова коробка. Дякую за посібник з користування картами. Дуже приємні в спілкуванні продавці. Дякую за швидке оформлення і доставку!