Замовляла собі футболку, дуже креативний дизайн, і дуже гарна якість!)))) На мені розмір S, я б сказала вона прям вільна і довга, можна спокійно вдягати під лосини, розмірна сітка відрізняється від стандартної. Розміри більшечкі) Але я так і хотіла, аби вона була не приталена))))
Замовляла блокнот для рецептів,якість просто супер👍👍👍 ,дуууже гарний👍👍👍 аж шкода у ньому щось писати😅🤭доставили швидко,як раз на свята я отримала чудовий подарунок!!! Дякую та бажаю команді ORNER наснаги та благополуччя в новому році!!🥳🎊