Все було супер, доїхало все ціле, не ушкоджене, дуже сподобалось, ще не подарувала імениниці, але думаю їй дуже сподобається! Чашка дуже приємна на дотик і найголовніше на великий мілілітраж, який дуже до вподоби!
Замовляла комплект шкарпеток "Київ" для доньки. Замовлення виконали швидко ( а в мене було обмаль часу, доречі), що дуже приємно. Шкарпетки, як завжди, відмінної якості, бо замовляю вже не в перший раз. Дуже рекомендую цю фірми для тих, хто полюбляє вишуканість і креатив
Купувала пледи на Новий рік як подарунки. Зовнішний вигляд і пакування сподобалось. З часом буде зрозуміло щодо якості товару. Приємно, що український виробник.