Вітаю! Вперше замовляла на подарунок хустинку-твілі і дуже задоволена як якістю самого виробу, так і обслуговуванням🙏 Лишень шкодую, що не замовила собі, тож принагідно виправлю ситуацію☺️
Отримала плед «ДЕРЕВО ЖИТТЯ». Насамперед, це: -неймовірна краса; -пречудова якість; -стильна річ. Окремої похвали заслуговує оформлення, воно зроблене від душі! Я в захваті, була рада придбати ваш витвір! Творчої наснаги вам та гарних продажів!!!