Наверх
ГлавнаяcrumbsПланерыcrumbsПланер «I HAVE A MAGIC PLAN» черный
799 грн
749 грн
Подарунки для будь-якої нагоди
Мгновенная отправка
7 000+ позитивних відгуків
Отзывы на Планер «I HAVE A MAGIC PLAN» черный2
Вопросы про продукт
0
Вопросы по Планер «I HAVE A MAGIC PLAN» черный 0
Показать отзывы
2

Анна

26.11.2024

Отзыв об магазине ORNER

Той випадок, коли ні прибрати, ні додати - все і так в балансі. Чудовий планер, вже рік з ним - і на наступний також замовила його. Тільки цього разу чомусь без стікерів. :(

ORNER

26.11.2024

Добрий вечір! Дуже дякуємо за ваш відгук :) Нам шкода що сталась така неприємна ситуація зі стікерами, на жаль, ми не застраховані від подібних випадків — ми обов'язково передамо всю інформацію на виробництво! Для вирішення питання написали вам на пошту🩷

Anna

03.04.2024

Отзыв об магазине ORNER

Планер дуже гарний, зручний, наповнений Дуже комфортно працювати з ним Давненько шукала щось таке, в чому був і блокнотт, і календар, і план на день

Еще отзывы про ORNER
Отзыв об магазине: фото

Natalia Khakhoula

24.06.2026

Отзыв об магазине ORNER

Дякую за такий приємний досвід з покупкою і доставкою коцика до Канади . Зайняло два тижні від часу замовлення . Професійне, швидке спілкування з командою по замовленні і відсидці . Якість товару дуже красива і хороша . Будемо ще замовляти ! Рекомендую ORNER.

Отзыв об магазине: фото 2

Людмила

17.06.2026

Отзыв об магазине ORNER

Скетчбук дуже подобався! Моя онучка полюбляю малювати, буде гарний подарунок їй на день народження! Доставили швидко, дуже вдячні!

Отзыв об магазине: фото 3

Ксенія

17.06.2026

Отзыв об магазине ORNER

Замовляла алмазну мозаїку «Крик». Загалом задоволена замовленням, але виникло питання. На самій мозаїці є колір «В», але в інструкції з кольорами його немає, і в наборі у пакетиках з алмазиками його немає. Дуже дивно

Отзыв об магазине: фото 4

Юлія

17.06.2026

Отзыв об магазине ORNER

В пошуках подарунків для родичів за кордоном традиційно зайшла на сайт ORNER, і, як завжди, знайшла тут варіанти для всіх! Цього разу це були набори для вишивки та шкарпетки на тему Києва - все якісне. актуальне, яскраве, прийшло вчасно. Задоволені і я, і отримувачі, дякую ORNER!

Все отзывы
На данный момент вопросов нет.