Нагору
ГоловнаcrumbsПланериcrumbsПланер «I HAVE A MAGIC PLAN» чорний
799 грн
749 грн
Подарунки для будь-якої нагоди
Миттєва відправка
7 000+ позитивних відгуків
Відгуки на Планер «I HAVE A MAGIC PLAN» чорний2
Запитання про продукт
0
Питання щодо Планер «I HAVE A MAGIC PLAN» чорний 0
Показати відгуки
2

Анна

26.11.2024

Відгук про магазин ORNER

Той випадок, коли ні прибрати, ні додати - все і так в балансі. Чудовий планер, вже рік з ним - і на наступний також замовила його. Тільки цього разу чомусь без стікерів. :(

ORNER

26.11.2024

Добрий вечір! Дуже дякуємо за ваш відгук :) Нам шкода що сталась така неприємна ситуація зі стікерами, на жаль, ми не застраховані від подібних випадків — ми обов'язково передамо всю інформацію на виробництво! Для вирішення питання написали вам на пошту🩷

Anna

03.04.2024

Відгук про магазин ORNER

Планер дуже гарний, зручний, наповнений Дуже комфортно працювати з ним Давненько шукала щось таке, в чому був і блокнотт, і календар, і план на день

Ще відгуки про ORNER
Відгук про магазин: фото

Natalia Khakhoula

24.06.2026

Відгук про магазин ORNER

Дякую за такий приємний досвід з покупкою і доставкою коцика до Канади . Зайняло два тижні від часу замовлення . Професійне, швидке спілкування з командою по замовленні і відсидці . Якість товару дуже красива і хороша . Будемо ще замовляти ! Рекомендую ORNER.

Відгук про магазин: фото 2

Людмила

17.06.2026

Відгук про магазин ORNER

Скетчбук дуже подобався! Моя онучка полюбляю малювати, буде гарний подарунок їй на день народження! Доставили швидко, дуже вдячні!

Відгук про магазин: фото 3

Ксенія

17.06.2026

Відгук про магазин ORNER

Замовляла алмазну мозаїку «Крик». Загалом задоволена замовленням, але виникло питання. На самій мозаїці є колір «В», але в інструкції з кольорами його немає, і в наборі у пакетиках з алмазиками його немає. Дуже дивно

Відгук про магазин: фото 4

Юлія

17.06.2026

Відгук про магазин ORNER

В пошуках подарунків для родичів за кордоном традиційно зайшла на сайт ORNER, і, як завжди, знайшла тут варіанти для всіх! Цього разу це були набори для вишивки та шкарпетки на тему Києва - все якісне. актуальне, яскраве, прийшло вчасно. Задоволені і я, і отримувачі, дякую ORNER!

Всі відгуки
На даний момент питань немає.