Цей мій перший настільки красивий планер) Оформлення чудове. Колесо балансу чудова штука, але в кого крупний почерк, може не вистачити місця. Підлаштувала під себе останні сторінки кожного місяця для запису витрат. Я би ще додала додаткові строки для Переглянутих фільмів, бо 8 строчок заповнились буквально за місяць))) І ще б додала якусь сторінку-календар з важливими датами (дні народження, річниці, тощо), щоб перед початком місяця одразу записувати їх в план на місяць.
Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на подарунок до Д/Н🎉, все дуже мило, няшно, мімішно, естетично, відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую.🫶👍