Отримала посилку🥰 Я знала, що вона буде чува, але я помилилась, бо вона неймовірна😍🫶🏻 Дякую всій вашій команді! Бережіть себе і творіть ще більше цього неймовірного!
Блокноти взяла на подарунок, тому не знімала плівку, але впевнена, що все чудово і якісно, бо обкладинки просто вогонь. Правда найбільш прикольні малюнки чомусь на блокнотах в крапку, а хотілося б щоб в клітинку.