МАК карти просто перфектні! Щоденник вдячності теж. Задоволена повністю продукцією Orner , замовляю не вперше. Все дійсно зроблено якісно і на совість!
Я замовляла 4 чашки щоб передати в Фінляндію родичам. Чекала поки вони їх отримають, і ось пряма мова: "Привіт Хрещенка! Дякую за подарунок! Чашки просто неймовірно гарні! І великі, і ручка зручна, і шикарної якості, і з класними малюнками! Дуже дуже сподобалось!"
Я і не думала, що миттєва відправка, справді миттєва😅 Моє замовлення відправили пізно ввечері і воно дуже швидко доїхало! Благодійний пазл і замальовник супер, покупка мене потішила
Приїхав запакований , такий як на фото. Дуже гарний альбом. Окреме дякую менеджеру що запитала який розмір подарункового пакету мені потрібен(під альбом чи ні). Нажаль тут і питання коли замовляєш на сайті , що тобі пропонує додати подарунковий пакет але не пропонує обрати розмір. Ти замовляєш за 40 гривень , але він не підходить під альбом і тобі потрібен більший і дорожчий. Питання не в ціні , в даному випадку а в про інформованості і можливості це все робити швидко через сайт. В будь якому випадку буду замовляти подібні товари ще.