Радію,що познайомилась з ORNER! Купувала гру розвиваючу і блокнот на подарунок! Все сподобалось!Щиро дякую!Тепер знаю-де і надалі буду купувати подарунки☺️-в ORNER!!!
Ввічлива менеджер відразу після оплати зателефонувала й підтвердила зарахування коштів. Все спокійно, приємне враження, починаючи від замовлення й до отримання товару! Рекомендую!