Чашка чудова! Зручна, міцна, приємно тримати в руках. Малюнок яскравий і якісний, радує око. Єдиний мінус – він лише з одного боку, тож хочеться, щоб був з обох. Але це не заважає насолоджуватися улюбленим напоєм! 😊
Замовляла фотоальбом на подарунок,все сподобалось, альбом у реальному житті дуже гарний та приємний на дотик 😍 Швидко відправили замовлення ,за це я дуже вдячна ☺️ Дякую Вам велике,буду замовляти ще🫶🏻❤️
Чудовий альбом. Обкладинка гарна, папір дійсно цупкий. У комплекті вже є кутики, ще замовила стікери - вони чарівні! Відправили швидко, ще й за дуже приємно ціну у поштомат. Щиро дякую!