Замовляв настолку пізно ввечері, наступного дня пообіді зателефонували та уточнили деталі і через пару годин відправили. Все прийшло цілісне, без пошкоджень, надійно обмотане транспортувальною плівкою. Рекомендую цей магазин)
Відправили дуже швидко, як я і просила. Мені потрібно було на подарунок і в останній момент. Увійшли в моє положення та відправили навіть у субботу. Я в захваті від цієї компанії. Чемна та приємна дівчина зателефонувала. Вдячна вам.
Добрий день. Велике дякую за виконання замовлення. Замовляла у суботу десь вже в другій половині дня. А в неділю вже получила товар. Дівчина при замовленні якісно все пояснила. Товар прийшов добре запакованих, все те що я хотіла. Замовила два пледи на подарунок молодятам. Усім моїм сподобалось і качество і колір, і візерунок. Мабуть і дітям чуть пізніше замовлю. Ще раз велике дякую за роботу. Хай скоріше буде перемога та мирне життя. Усім добра.