Від покупки одне задоволення. Купувала картину за номерами, але на подарунок, так що не можу нічого сказати) Запакована професійно, нічого ніде не зімʼялось та дуже швидко відправили. Так що компанії заслужені ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Чудові альбоми, отримали на подарунок. Дуже задоволені, з мінусів не сподобалось сторінки :"про знайомство батьків"," baby shower","gender party" і тп.