Мій коментар мабуть попсовий, але ....Це Геніально - фотоальбом для домашнього улюбленця! Тепер я сентиментальна і переглядаю цей альбом, ледь не кожного місяця 😜
Мозаїка гарна, дуже сподобалось, що є штучка не тільки на 1 кристалик, але на практиці не дуже зручно. Можливо надто товстий пластик. Було б круто, якби трішки покращили якість саме цих насадок чи як їх там)