Я замовила плед « світове дерево» . Отримала дуже швидко! Вразило пакування, віяло вже теплом))) плед перевершив очікування. В житті він ще гарніший. Чудова якість!!! Дякую щиро всій вашій команді - видно, що все зроблено дуже душевно і духовно!!! Радію за Україну, за українців, які в надзвичайних умовах вміють створювати красу!!!! Дякуємо всією родиною вам і дуже пишаємось вами!
Маю блакитний плед Дерево життя. Це наразі найдорожчий плед такого розміру в моєму домі, але як на мене він того вартий. Такої якості я ще не зустрічала, він наче двошаровий. Плед важкенький і наче "обіймає" тіло під ним. Не на останньому місці естетичний момент, такий плед хочеться тримати на видному місці вдома, самій глядіти і всім показувати.
Купляла вʼязані пледи «Дерево життя» та «Бабак» - для себе і для дітей, бо наші смаки розійшлись. Довго вибирала, бо всі такі гарні. Вагалась, бо здавалось дорого. Але бажання мати таку гарну і ексклюзивну річ перемогло. І я ніскільки не пошкодувала. Це - велика картина, килим, покривало, плед… Це - спогад про дитинство і бабусину хату, про тепло і любов. Хочу таки придбати ще й «Українські казки»…